Kontakt

Bild saknas

Lina Gellermark

Vd/CEO | Uppsala

070-540 09 97lina.gellermark@energikontor.se
Verksamhetsutveckling
Bild saknas

Mathias Söderholm

Projektledare | Uppsala

070-104 57 13mathias.soderholm@energikontor.se
Energi i företag och organisation
Arbetsmiljö
Arbetsledning
Bild saknas

Eva-Karin Lundin

Ekonomiansvarig | Eskilstuna

073-314 25 23eva-karin.lundin@energikontor.se
Bild saknas

August Lindholm

Projektledare | Eskilstuna

073-533 12 39august.lindholm@energikontor.se
Energieffektivisering i företag och industri
Bild saknas

Baljot Singh

Projektledare | Eskilstuna

072-971 41 72baljot.singh@energikontor.se
Energieffektivisering och eleffektsfrågor
Bild saknas

Fredrik Svensson

Projektutvecklare | Eskilstuna

070-717 22 91fredrik.svensson@energikontor.se
Processutveckling
Europeiska fonder och program
Regional utvecklingsledning av den kommunala energi- och klimatrådgivningen
Bild saknas

Helena Ek

Eventansvarig | Uppsala

073-399 43 17helena.ek@energikontor.se
Evenemangsplanering
Vd-stöd
Bild saknas

Ivan Barck

Projektledare | Uppsala

070 517 63 22 ivan.barck@energikontor.se
Elkraft och eldistribution
Bild saknas

Jesper Sundling

Projektledare | Eskilstuna

072-971 41 73jesper.sundling@energikontor.se
Energieffektivisering i företag och industri
Bild saknas

Johanna Fredén

Projektledare | Uppsala

072-971 41 71johanna.freden@energikontor.se
Energieffektivisering i företag
Bild saknas

Jonathan Piispanen

Praktik | Uppsala

073 533 17 22jonathan.piispanen@energikontor.se
LIA, Yrkeshögskolan EEoT, Optimering av Hållbara Energisystem
Bild saknas

Moa Önell

Kommunikatör | Eskilstuna

072-971 41 74moa.onell@energikontor.se
Bild saknas

Mostafa Saleh

Projektledare | Eskilstuna

070-816 52 64mostafa.saleh@energikontor.se
Energieffektivisering i företag och industri

Hitta till oss

Kontoret i Eskilstuna
Energikontoret i Mälardalen AB
Energy Evolution Center
Kungsgatan 61
632 21 Eskilstuna
Kontoret i Uppsala
Energikontoret i Mälardalen AB
Klostergatan 13
753 21 Uppsala