Kontakt

Bild saknas
Verksamhetsutveckling
Bild saknas

Mathias Söderholm

Kontorschef och projektledare070-104 57 13mathias.soderholm@energikontor.se

Bild saknas

Eva-Karin Lundin

Ekonomiansvarig073-314 25 23eva-karin.lundin@energikontor.se

Bild saknas

Anders Levay

Fastighetsteknik och energisystem073-533 12 39anders.levay@energikontor.se

Bild saknas

Baljot Singh

Batterier och energi inom hushåll072-971 41 72baljot.singh@energikontor.se

Energieffektivisering och eleffektsfrågor
Bild saknas

Carin Råberger

Energiplaner och -strategier073-262 41 05carin.raberger@energikontor.se

Bild saknas

Fredrik Svensson

Projektutvecklare070-717 22 91fredrik.svensson@energikontor.se

Processutveckling
Europeiska fonder och program
Regional utvecklingsledning av den kommunala energi- och klimatrådgivningen
Bild saknas
Evenemangsplanering
Vd-stöd
Bild saknas

Isabella Agerhäll

Flexibla elsystem och stödtjänster073-262 40 98isabella.agerhall@energikontor.se

Bild saknas

Ivan Barck

Elkraft och -distribution070 517 63 22 ivan.barck@energikontor.se

Elkraft och eldistribution
Bild saknas

Jesper Sundling

Energi inom industri och företag072-971 41 73jesper.sundling@energikontor.se

Energieffektivisering i företag och industri
Bild saknas

Johanna Fredén

Hållbara byggnader och samhällen072-971 41 71johanna.freden@energikontor.se

Energieffektivisering i företag
Bild saknas

Johannes Ansved

Dataanalys och -modellering073-262 41 07johannes.ansved@energikontor.se

Bild saknas

Jonathan Piispanen

Laddinfrastruktur070-81 653 65jonathan.piispanen@energikontor.se

Optimering av hållbara energisystem
Bild saknas

Marie Pellas

Mobilitet och hållbart resande073-262 41 10marie.pellas@energikontor.se

Bild saknas

Mostafa Saleh

Energi inom företag och handel070-816 52 64mostafa.saleh@energikontor.se

Energieffektivisering i företag och industri
Bild saknas

Peter Adolfsson

Regional utvecklingsledare (RUL)073-262 41 06peter.adolfsson@energikontor.se

Bild saknas

Rasmus Luthander

Solenergi, energilagring och batterier073-262 41 03rasmus.luthander@energikontor.se

Elkraft och eldistribution
Bild saknas

Sofia Ekbring

Energi inom företag och fastigheter073-262 41 02sofia.ekbring@energikontor.se

Hitta till oss

Kontoret i Eskilstuna
Energikontoret i Mälardalen AB
Energy Evolution Center
Kungsgatan 61
632 21 Eskilstuna
Kontoret i Uppsala
Energikontoret i Mälardalen AB
Klostergatan 13
753 21 Uppsala